בימים האחרונים כמות הידיעות/ שינויים, שעולים בגוגל, בהחלט הייתה מצדיקה להוציא מייל מפורט של "מצב ה-SEO", אבל מכיוון שאני עם קורונה וחום - הדבר הכי טוב שאני יכול לעמוד בו זה עדכון קצר.
 
אז בואו נתחיל...

הידיעה הראשית

ב-13.11 עדכנתי על 'מגה-עדכון' שלהערכתי גוגל תעלה בדצמבר הקרוב.

אתמול היינו מתוכננים לעלות ב-Live לדבר על כל העדכונים המוכרים של גוגל וגם על כמה שיודעים עליהם פחות – כמו עדכון ה- Killer WhaleSGE שהוא רכיב ה-AI החדש של גוגל ועוד אבל...

כמו שאמרתי לקורונה היו תוכניות אחרות עבורי.
 

כל עכבה לטובה, מכיוון ב-24 שעות בלבד גוגל שיחררה "ים של פיצ'רים" חדשים + שינויים בהנחיות למדרגי איכות התוכן (QRG) – שמראים לנו את הכיוונים העתידיים שלה.

כמי שעוקב שנים אחר השינויים בגוגל, אני יכול לומר לכם שכמעט תמיד אחרי שינויים בהנחיות למדרגי האיכות, הגיע עדכון ענק בגוגל – מה שמחזק את תיאוריית ה-'מגה-עדכון'.
 
בשילוב עם שלל הפיצ'רים החדשים שגוגל הוסיפה לחיפוש נראה שהתמונה מתחילה להתבהר לאילו כיוונים עתידיים גוגל מתכוונת לקחת את החיפוש.
 
בתאריך 23.11.23 אנחנו נעלה ל-Live בו נדבר על:

  • עדכוני האלגוריתמים של גוגל
  • רכיבי ה-AI שישתלבו בקרוב בחיפוש
  • רשימת הפיצ'רים החדשים שגוגל בוחנת כרגע
  • ה-'מגה-עדכון' של דצמבר (שאמור להקדים עדכון משמעותי בתחילת 2024)
     

והכי חשוב – מה המשמעויות של כל אלה על הטראפיק האורגני לאתרים.
 
לא תהיה הקלטה של השידור, אז אם אתם רוצים שנעשה לכם סדר לגבי כל העדכונים של גוגל, ניתן להצטרף בחינם לשידור ביום חמישי ה-23.11 בשעה 20:30 בקישור הבא:
 
https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZEpf-irqj8iGNPX-lAV9419AuP3dntl1l8n
 
 
אם אתם רוצים לדעת כיצד להתמודד בפועל עם כל השינויים, נותר לנו מקום אחרון בסדנת USO שיוצאת לדרך ב-26.11.23, פרטים נוספים בקישור המצורף:
 
https://app.kolyom.co.il/live/yourfirstseochallenge
 
עומר